Çelik Çember

ÇELİK ÇEMBER - STEEL STRAP
Çelik Çember

Çelik Çember Ölçülerimiz – Kopma Mukavemetine Göre

13 X 0,50 5,500 1 KG / 20 MT
16.0 X 0, 50 7,000 1 KG / 16 MT
16.0 X 0, 60 8,200 1 KG / 14 MT
19.0 X 0, 50 8,300 1 KG / 13 MT
19.0 X 0, 60 9,700 1 KG / 11 MT
31.75 X 0, 70 18,800 1 KG / 5,6 MT
31.75 X 0, 80 20,000 1 KG / 5,0 MT
31.75 X 0, 90 22, 500 1 KG / 4,4 MT

Çelik çember, özellikle ağır veya sert yüzeyli malzemelerin ambalajlanması ve taşınması için kullanılan, yüksek mukavemetli bir ambalaj malzemesidir. Çelik çember, dayanıklılığı ve kopma mukavemeti yüksek olduğu için zorlu endüstriyel uygulamalarda tercih edilir. Çelik çember, özellikle metal, inşaat malzemeleri, ahşap ve kereste ürünleri, taş ve mermer bloklar gibi ağır ve büyük ürünlerin bağlanması ve güvenli bir şekilde taşınması için idealdir.

Çelik çember genellikle otomotivden beyaz eşyaya, elektronikten gıdaya birçok alanda kullanılan bir paketleme çözümüdür. Ürünlerin depolanması, yüklenmesi ve sevkiyat esnasında fire vermesini engelleyen çelik çemberler, çeşitli ambalajlama makineleri yardımıyla ürünlere uygulanabilir. Çelik çember, ürünlerin bir arada tutulmasını sağlar ve hasar görmesini engeller. Ayrıca çelik çemberler, dayanıklı ve güvenilir bir ambalajlama malzemesi olarak tercih edilmektedir. Çelik çemberlerin kullanım alanları oldukça geniştir ve birçok sektörde tercih edilmektedir.

Çelik Çemberleme Ve Yük Emniyeti

Ürünlerinizi hem depolama hem de taşıma sırasında korumak için üretilen birinci sınıf Nur Ak Ambalaj Çemberleme Ürünleri Serimizle Tanışın. Çelik çember, Siparişlerinizi hafta içi saat 15.00 kadar verdiğinizde istanbul avrupa yakası aynı gün teslimat hizmetlerimizden faydalanın. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Ürünlerini satın aldığınızda, ürünlerinizin paketleme tesisinizden çıktığı gibi, dağılmadan varış noktasına ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Geniş çemberleme ürün yelpazemiz Çelik çemberleme, Polyester çemberleme, Polipropilen Plastik Çemberleme, Kompozit Çemberleme ürünlerinde sürekli olarak en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Bu çemberleme seçenekleri çeşitli boyutlarda, uzunluklarda ve renklerde mevcuttur. Marka görünürlüğünüzü artırmak için uygun maliyetli bir yol sağlayarak, bağlantımızı işletmenizin markasıyla özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Ürünlerinizi daha güvenli hale getirin ve deponuzdan çıkan her gönderinin güvenli bir şekilde sabitlenmesini veya çemberlenmesini sağlamak için gerekli tüm ürünlerimize erişiminizi basitleştirmek için Nur Ak Ambalaj Olarak Hızlı Teslimat Yapmaya Gayret Göstermekteyiz. Ayrıca, Şarjlı, Havalı, Manuel, Yarı Otomatik, Tam Otomatik, Çelik Çemberleme Makinaları veya Çember tokaları, Çelik çember, sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ve performansı ile yüklerinizi veya ürün gruplarınızın ambalajlanmasında kesin çözüm sunmaktadır.

çelik çember – paslanmaz çelik çember – boyalı çelik çember – metal çelik çember – çelik şerit çember – çelik palet çemberi – çelik bağlama şeridi – çelik ambalaj çemberi – çelik çember fiyatları – 13,16,19,32 mm çelik çember – çelik çember çeşitleri

Tüm çelik çember çeşitleri ile ilgili en uygun fiyatları Nur Ak Ambalaj’da bulabilirsiniz!