Tekstil Çember

TEKSTİL LİFLİ ÇEMBER - TEXTILE STRAP
Tekstil Çember

Tekstil Lifli Çember Ölçüleri

GENİŞLİK

UZUNLUK

MUKAVEMET

13 mm

1100 metre

360 kg

16 mm

850 metre

480 kg

19 mm

600 metre

530 kg

25 mm

500 metre

960 kg

32 mm

150 metre

1100 kg

Tekstil lifli çember ambalaj ve paketleme endüstrisinde kullanılan bir çemberdir. Teksti çember yüksek mukavemetli ve esneklik özellikleri nedeniyle ambalajlama işlemlerinde tercih edilen tekstil liflerinden üretilmiş bir çemberleme malzemesidir.

Tekstil lifli çember sentetik malzemelerden yapılır. Tekstil lifli çemberlerin bazı özellikleri şunları içerebilir:

Tekstil lifli çember yüksek gerilme direncine sahip malzemelerdir. Ağır yükleri güvenli bir şekilde bağlamak ve taşımak için ideal hale getirir. Tekstil lifli çemberler esnek yapıları sayesinde yüklerin şekline ve boyutlarına kolayca uyum sağlayabilir. Tekstil lifli çember nem, sıcaklık değişimleri ve UV ışınlarına karşı dayanıklıdır. Tekstil lifli çember dış mekan uygulamaları için uygun olmalarını sağlar. Tekstil çemberler manuel çemberleme makineleri ile kolayca kullanılabilir. Tekstil lifli çember keskin kenarları olmadığı için hem işçi güvenliği açısından hem de ambalajın zarar görmesini önleme açısından avantajlıdır.

Tekstil lifli çember paletlerdeki malzemelerin sabitlenmesi, büyük veya ağır nesnelerin gruplandırılması ve çeşitli endüstriyel ambalaj uygulamalarında kullanılmaktadır.

Tekstil lifli çember fiyatları, çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir. Özellikle çemberin genişliği, uzunluğu, mukavemeti ve malzeme kalitesi gibi özellikler fiyatları etkileyebilir. Ayrıca  tekstil çember kullanım alanı ve sektörü de fiyatları belirlemede rol oynar. Örneğin, 19mm lifli çemberler, metal, kereste gibi endüstrilerde kullanılmakta olup, kopma mukavemeti plastik çemberlere göre daha yüksektir. Tekstil çemberlerin fiyatları, genellikle uzunluk ve kaliteye göre değişiklik gösterebilir. Aynı şekilde, 25mm lifli çemberler de benzer özelliklere sahiptir ve farklı uzunluklarda ve kalitelerde bulunabilir. Tekstil çember  fiyatlarının belirlenmesinde çeşitli faktörlerin rol oynadığını göz önünde bulundurarak, ihtiyacınıza uygun tekstil çemberleri Nur Ak Ambalaj.com da bulabilirsiniz.

tekstil çember – tekstil lifli çember – tekstil lifli çember fiyatları – 13,16-19-25-32mm tekstil lifli çember – tekstil çember çeşitleri

Tüm tekstil lifli çember çeşitleri ile ilgili en uygun fiyatları Nur Ak Ambalaj’da bulabilirsiniz!

Tekstil lifli Çemberleme ile Yük Emniyeti

Ürünlerinizi hem depolama hem de taşıma sırasında korumak için üretilen birinci sınıf Nur Ak Ambalaj Çemberleme Ürünleri Serimizle Tanışın.Tekstil lifli çember, Siparişlerinizi hafta içi saat 15.00 kadar verdiğinizde istanbul avrupa yakası aynı gün teslimat hizmetlerimizden faydalanın. Nur Ak Ambalaj Çemberleme Ürünlerini satın aldığınızda, ürünlerinizin paketleme tesisinizden çıktığı gibi, dağılmadan varış noktasına ulaşacağından emin olabilirsiniz.

Geniş çemberleme ürün yelpazemiz Çelik çemberleme, Polyester pet çemberleme, Polipropilen Plastik ambalaj Çemberleme, Kompozit lifli Çemberleme ürünlerinde sürekli olarak en yüksek kalite standartlarını karşılayacak şekilde hizmet sunmaktayız. Bu çemberleme seçenekleri çeşitli boyutlarda, uzunluklarda ve renklerde mevcuttur. Marka görünürlüğünüzü artırmak için uygun maliyetli bir yol sağlayarak, bağlantımızı i.şletmenizin markasıyla özelleştirme seçeneği sunuyoruz.

Ürünlerinizi daha güvenli hale getirin ve deponuzdan çıkan her gönderinin güvenli bir şekilde sabitlenmesini veya çemberlenmesini sağlamak için gerekli tüm ürünlerimize erişiminizi basitleştirmek için Nur Ak Ambalaj Olarak Hızlı Teslimat Yapmaya Gayret Göstermekteyiz. Ayrıca, Şarjlı, Havalı, Manuel, Yarı Otomatik, Tam Otomatik, Çelik Çemberleme Makinaları veya Çember tokaları, Tekstil lifli çemberlerimizin, sağlamlığı ve uzun ömürlülüğü ve performansı ile yüklerinizi veya ürün gruplarınızın ambalajlanmasında kesin çözüm sunmaktadır.