nurakcemberleme.com Nur Ak Ambalaj Şerit Çember Çeşitleri Fiyatları

Şerit Çember Çeşitleri Fiyatları

Şerit çember, çeşitli faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Bu faktörler arasında çemberin malzeme türü, genişliği, kalınlığı, mukavemeti, markası ve satın alınan miktar bulunur. Genel olarak, şerit çemberler polipropilen (PP), Kompozit çember, polyester (PET) ve çelik olmak üzere dört ana malzeme türünde mevcuttur. Her bir malzeme türü, farklı uygulama alanları ve yük gereksinimleri için tasarlanmıştır. İşte bu çember türlerinin genel bir özeti ve fiyatlandırma ile ilgili bazı genel bilgiler:

Polipropilen (PP) Çember

  • Kullanım Alanı: Hafif ila orta ağırlıktaki paketler için idealdir. Genellikle depo, dağıtım ve hafif sanayi uygulamalarında kullanılır.
  • Fiyat Aralığı: Genellikle en ekonomik seçenektir. Fiyat, genişlik, kalınlık ve rulo uzunluğuna göre değişir, ancak metre başına birkaç kuruştan başlayıp yukarı çıkabilir.

Polyester (PET) Çember

  • Kullanım Alanı: Ağır yükler için uygundur ve yüksek mukavemet ile esneklik sunar. Çelik çemberin yerini alabilecek mukavemete sahip olmasıyla bilinir.
  • Fiyat Aralığı: PP çemberlere kıyasla biraz daha pahalıdır. Fiyat, malzemenin kalitesi, genişlik ve kalınlık gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Çelik Çember

  • Kullanım Alanı: En ağır ve sert yükler için tasarlanmıştır. Yüksek mukavemet ve darbe direnci sunar.
  • Fiyat Aralığı: Genellikle üç tür arasında en pahalı seçenektir. Fiyat, çemberin genişliği, kalınlığı ve alaşım özelliklerine göre belirlenir.

Şerit Çember Fiyatları:

Şerit çember fiyatları, şirketlerin satın alma sürecinde dikkat ettikleri en önemli konulardan biridir. Şerit çember ürünlerinde, fiyatı belirleyen birçok kriter söz konusudur. Plastik ya da polyester, pet şerit çember ürünlerine bakıldığında, şerit çember fiyatları için en önemli kriter kalınlık ve uzunluk seviyesidir. Her segmentte farklı şirketlerin, ihtiyaç duyabileceği depolama ve nakliye çözümleri farklı olduğundan, şerit çember ürünlerinde uzunluk ve kalınlık, ürün fiyatını belirlemektedir. Hafif ürünler için, 12 milimetre kalınlığa sahip şerit çember çeşitleri tercih edilirken, büyük yükler için 19 milimetre şerit çember kullanılmaktadır. Şeridin uzunluğu, fiyat üzerinde etkili olan diğer bir kriterdir. Esnek yapısı ile dış etkilere karşı dayanıklı formu ile ön plana çıkan şerit çemberlerde, tek.

Polyester şerit çember fiyatları, ilgili bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerin paketlenmesinde ekonomik, kolay ve hızlı çözümler yaratan polyester şerit çemberler, alımlar için firmaların satın alma departmanlarının ciddi Pazar araştırmaları yapmasını gerektirmektedir. Özellikle ambalajlama ve paketleme ihtiyacı duyan firmaların polyester şerit ve plastik şerit fiyatları alım sayısı kadar da farklılık yaratmaktadır. Güvenilir ve tanınan firmaların üretimlerine ait ve markalarını taşıyan polyester şeritlerinin diğer muadillerine göre etiket fiyatları da farklılık göstermektedir.

Plastik şerit çember diğer bir isimle plastik şerit bant olarakda bilinen çemberler Yarı otomatik çember makineleri için üretilmiş olan şeridin asıl adı polipropilen şeritdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post