Havalı Çelik Çember Makinası UST PRHR-114 (13-19 mm)

Pneumatic Steel Strapping Machine

Havalı Çelik Çember Makinası

  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası fiyatları
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası tamiri
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası teknik servis
  • Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası yedek parça

Açıklama

Havalı çelik çember makinası UST PRHR-114  endüstriyel ambalajlama ve taşıma işlemlerinde kullanılan çemberleme makinasıdır. USTP RHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberleri ürünlerin etrafına sıkıca sararak ambalajlama ve taşıma işlemlerini kolaylaştırır. UST PRHR-114 havalı çelik şerit çember makinasının bazı teknik özellikleri şunlardır;
  • UST PRHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberi ürünün etrafına sıkıca sarar ve gereken gerilimi sağlar.
  • USTPRHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberi kesmek için entegre bir kesme mekanizması bulunmaktadır.
  • USTP RHR-114 havalı çelik çember makinası çelik şerit çemberin gerdirilmesini ve güvenli bir şekilde toka yardımı ile sabitlenmesini sağlayan ve hava ile çalışan kombine bir çelik çember makinasıdır.
Havalı çelik çember makinası ağır yüklerin taşınması veya depolanması gereken endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Signode PRHR-114 havalı çelik çember makinası kullanan işletmeler için tercih edilebilecek son derece dayanıklı, uzun ömürlü ve firmaların sıklıkla tercih ettiği ve uzun yıllar kullanılabilir olması nedeniyle UST PRHR-114 uygun bir havalı çelik çember makinasıdır. Havalı çelik şerit çemberleme makineleri lojistik, nakliye ve depolama endüstrileri gibi birçok sektörde kullanılır. UST PRHR-114 havalı çelik çember makinası satın almadan önce firmamız Nur Ak Ambalaj ile iletişime geçip uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını kaçırmayın.
ARA