Havalı Çelik Çember Makinası UST-R114 (32 mm)

Pneumatic Steel Strapping Machine

Havalı Çelik Çember Makinası

  • Signode havalı çelik çember makinası fiyatları
  • Signode havalı çelik çember makinası tamiri
  • Signode havalı çelik çember makinası teknik servis
  • Signode havalı çelik çember makinası yedek parça

Açıklama

Havalı çelik çember makinası UST-114 endüstriyel ambalajlama ve taşıma işlemlerinde kullanılan çemberleme makinasıdır. Havalı çelik çember makinası Signode PRHR-114 çelik şerit çemberleri ürünlerin etrafına sıkıca sararak ambalajlama ve taşıma işlemlerini kolaylaştırır. Havalı çelik çember makinası UST-114 bazı teknik özellikleri şunlardır;
  • Havalı çelik çember makinası UST-114 metal çelik çemberi ürünün etrafına sıkıca sarar ve gereken gerilimi sağlar.
  • Havalı çelik çember makinası UST çelik çemberi kesmek için entegre bir kesme mekanizması bulunmaktadır.
  • Havalı çelik çember makinası UST-114 paslanmaz çelik çemberin gerdirilmesini ve güvenli bir şekilde toka yardımı ile sabitlenmesini sağlayan ve hava ile çalışan kombine bir çelik çember makinasıdır.
Havalı çelik çember makinası UST-114 ağır ve hacimli ürünlerin taşınması veya nakliyesinde gereken endüstriyel uygulamalarda yaygın olarak tercih edilmektedir. Havalı çelik çember makinası UST-114 kullanan işletmeler için tercih edilebilecek son derece dayanıklı, uzun ömürlü ve firmaların sıklıkla tercih ettiği ve uzun yıllar kullanılabilir olması nedeniyle UST-114 uygun bir havalı çelik çember makinasıdır. Havalı çelik çemberleme makineleri ağır sanayi, metal, alüminyum, profil vb. ürünlerin nakliye ve depolanması ve taşınması esnasında birçok sektörde kullanılır. Havalı çelik çember makinası UST-114 satın almadan önce firmamız Nur Ak Ambalaj ile iletişime geçip uygun fiyatlardan yararlanma fırsatını kaçırmayın.
ARA