nurakcemberleme.com Nur Ak Ambalaj Sac Çember Tokası – Çelik Çember Tokası – Bukle Klips Toka

Sac Çember Tokası – Çelik Çember Tokası – Bukle Klips Toka

Sac Çember Tokası – Çelik Çember Tokası – Bukle Klips Toka

Çember tokası genellikle ambalajlama ve taşımacılık süreçlerinde kullanılan malzemeler arasında yer alır. Çember tokaları, çeşitli malzemelerin bir arada tutulmasını ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlar.

Çelik Çember Tokası:

  • Özellikler: Çelik telden yapılmış, kopmaz ve sağlam bir yapıya sahip tokalardır. Çelik çember tokası özellikle ağır yüklerin ve paletlerin çemberlenmesinde kullanılır.
  • Kullanımı: Manuel çemberleme makinaları, Havalı Tokalı Çelik Çember Makinaları ile kullanılan çelik çember tokaları, genellikle 13 mm,16 mm, 19mm, ve 32mm çemberlerle göre bulunmaktadır.
  • Kullanım Alanları: Paletlerin ve ağır yüklerin çemberlenmesi ve taşınması için tercih edilir.

Bukle Klips Toka:

  • Özellikler: Bukle tokalar genellikle el tipi manuel ve mekanik çemberleme makinelerinde kullanılır. Çelik tellerden üretilmiş, kopmaz ve dayanıklı yapıları vardır.
  • Kullanımı: 13 mm, 16 mm,19 mm, 25mm,32mm gibi çeşitli çember genişlikleri için uygun olan bu tokalar, genellikle plastik, polyester ve kompozit çemberlerle kullanılır.
  • Kullanım Alanları: Koli ve hafif paketlerin çemberlenmesi ve taşınması için tercih edilir.

Sac Klips Çember Tokası:

  • Özellikler: Sac klips tokalar genellikle Poloipropilen pp veya çelik çemberlerin bağlanmasında kullanılır. Fosfatlı tokalardan yapılmış olup, sağlam ve dayanıklı bir çemberleme sağlar.
  • Kullanımı: 12 mm, 16 mm, 19 mm gibi belirli çember genişlikleri için uygun olan sac tokalar, manuel çember makinaları ile kullanılır. Plastik pp çemberlerin bağlanması ve paletlerin çemberlenmesi için tercih edilir.

Yukarıdaki Yazımızdan da anlaşılacağı üzere çelik çember tokası, bukle klips toka ve sac çember tokası gibi çember tokalarının genel özellikleri ve kullanım alanları hakkında bilgi verilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Post

ARA